dayan-yuregim

-تحمل-کن-دلم-3

خلاصه داستان سریال تحمل کن دلم

الوان زنی است که به همراه شوهرش طاهر، و دوفرزندش در محله ای فقرنشین در حال زنده مانی است. او در پلی کلینیک محله به عنوان پرنسل سلامت کارمیکند و در اوقات بیکاری به شوهرش طاهر که بازاریاب است کمک میکند. ولی طاهر یک مرد ظالمی است و زنش الوان را کتک میزند. روزی پسرش سلیم که او را دیوانه وار دوست دارد در حال توپ بازی در محله تصادف میکند. درحالی که الوان و دخترش نگران سلیم هستند که زنده می ماند یانه، پی میبرند که پدر سلیم با خانواده ای که بانی تصادف است همکاری کرده است.
-تحمل-کن-دلم-4
تصادف را پسر خانواده ی ثروتمند شانال ها، عاطف، انجام داده ولی یک نفر دیگر گناه آن را به گردن گرفته است. الوان با یک وکیل خبره وباتجربه ای به نام فوعات آشنا میشود و او وکالت این موضوع رابرعهده میگیرد. فوعات مشکلات متفاوتی دارد او با زنش آیسون ازدواج مشکل دار و غمگینی دارد، او یک دختری به اسم نازلی هم دارد که بیشتر ازهمه او از این ازدواج تاثیر پذیرفته است. فوعات که با کمک الوان دخترش را به زندگی کردن مشتاق کرده است بزرگ ترین حامی الوان در مبارزه ی زندگی اش خواهد بود
dayan-yuregim

بازیگران سریال ترکی تحمل کن دلم

بهترین آهنگ های سال 98 + گلچین آهنگ های پرطرفدار 1398 / پخش آنلاین

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پاتریکس

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال نفوذی

خلاصه داستان و آخر سریال ترکی هسل

خلاصه داستان و آخر سریال قشر مرفه

سریال ترکی تحمل کن دلم

سریال سلطنت REIGN

الوان ,یک ,فوعات ,محله ,ای ,تصادف ,تحمل کن ,را به ,در حال ,سریال ترکی ,در محله

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت ققنوس زر پی سی برترین سایت فارسی زبانان اینجا همه چی هست آهنگ های خارجی فیلم هایی را که تا فرصت دارید باید دید نقد فارسی 16374376 اسمارتاف مطالب اینترنتی وبلاگ رسمی مهدی یوسف پور